Sajenje rož v enoti Podbrdo
Rožice so vsajene, ne glede na to, da nas morajo obiskati še ledeni možje in uscana Zofka . Bomo držali pesti, da nas Pankracij, Servacij, Bonifacij in Zofka obidejo.
Rožice so vsajene, ne glede na to, da nas morajo obiskati še ledeni možje in uscana Zofka . Bomo držali pesti, da nas Pankracij, Servacij, Bonifacij in Zofka obidejo.
Petek je bil res dober dan. Obiskali so nas Rdeči noski in njihov “Lalalalalalalala Banda” ansambel. Tako so nam poživili in polepšali dan, da smo pozitivno energijo čutili še cel dan. Velik HVALA, pridite še! . »Smeh je objem, ki žgečka« (Eva Š. Maurer)