Sajenje rož – enota Tolmin
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Petek je bil res dober dan. Obiskali so nas Rdeči noski in njihov “Lalalalalalalala Banda” ansambel. Tako so nam poživili in polepšali dan, da smo pozitivno energijo čutili še cel dan. Velik HVALA, pridite še! . »Smeh je objem, ki žgečka« (Eva Š. Maurer)
Prav veseli smo bili, ko so nas povabili in bili del presenečenja za župnika Damijana Bajca. Praznoval je okroglih 50, mi pa smo pomagali plesti venec za okrasitev mlaja. Smo preverili in prav del naše verige je najlepši !
V enoti Tolmin nam je meseca julija zaigral domski Žogabend. Rdeča nit je bil slogan “pozdrav poletju”. In poglejte, naslednji dan je res lepo vreme !