Obisk Rdečih noskov in ansambla
Petek je bil res dober dan. Obiskali so nas Rdeči noski in njihov “Lalalalalalalala Banda” ansambel. Tako so nam poživili in polepšali dan, da smo pozitivno energijo čutili še cel dan. Velik HVALA, pridite še! . »Smeh je objem, ki žgečka« (Eva Š. Maurer)
