Sajenje rož – enota Tolmin
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Rožice so vsajene, ne glede na to, da nas morajo obiskati še ledeni možje in uscana Zofka . Bomo držali pesti, da nas Pankracij, Servacij, Bonifacij in Zofka obidejo.
Petek je bil res dober dan. Obiskali so nas Rdeči noski in njihov “Lalalalalalalala Banda” ansambel. Tako so nam poživili in polepšali dan, da smo pozitivno energijo čutili še cel dan. Velik HVALA, pridite še! . »Smeh je objem, ki žgečka« (Eva Š. Maurer)