Sajenje rož – enota Tolmin
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Rožice, rožice… eno lepo pomladansko opravilo. Mi prisegamo na klasiko. Na ljubezen . Pa še malo, smo si rekli, in čez nekaj dni zasadili še par ljubezni . Ker ljubezen je lepa, a ne .
Rožice so vsajene, ne glede na to, da nas morajo obiskati še ledeni možje in uscana Zofka . Bomo držali pesti, da nas Pankracij, Servacij, Bonifacij in Zofka obidejo.
Petek je bil res dober dan. Obiskali so nas Rdeči noski in njihov “Lalalalalalalala Banda” ansambel. Tako so nam poživili in polepšali dan, da smo pozitivno energijo čutili še cel dan. Velik HVALA, pridite še! . »Smeh je objem, ki žgečka« (Eva Š. Maurer)
V Enoti Podbrdo smo imeli 4. februarja res poseben dan – ne zgodi se pogosto, da lahko nekomu voščiš za 103. rojstni dan. To čast smo imeli v Domu v Podbrdu. Draga Ida, iskreno in iz srca, vse najboljše.
Naša zadnja kreativna delavnica se je v letošnjem letu zaključila z izdelavo jaslic. S skupnimi močmi pa smo spekli tudi odlično potico.
Prav veseli smo bili, ko so nas povabili in bili del presenečenja za župnika Damijana Bajca. Praznoval je okroglih 50, mi pa smo pomagali plesti venec za okrasitev mlaja. Smo preverili in prav del naše verige je najlepši !